+38 (050) 590 29 22

Чорногорія

Чорногорія – це незалежна країна з надзвичайно гарними природними краєвидами, найчистішими блакитними водами озер, дуже комфортним кліматом і демократичними цінами. Саме завдяки цьому, відпочинок в Чорногорії подобається тисячам туристів з усієї Європи.
Чорногорія – це країна, в якій створені всі умови для прекрасного відпочинку як влітку, так і в зимовий період. Літні місяці пропонують Вам різноманітний відпочинок на березі Адріатичного моря.

Будва – це просторі пляжі, тихі затишні лагуни, а також велика кількість розважальних центрів, кафе, ресторанів і дискотек.

Бечічі пропонує Вам свій затишок, комфорт і спокій. Він ідеально підходить для відпочинку з дітьми.

За елітним відпочинком потрібно вирушати на острів – готель Светі – Стефан, де Ви можете побачити в якості свого сусіда яку – небудь світову зірку.

Херцег – Нові – це оздоровчий курорт в якому знаходиться велика кількість джерел мінеральних вод і лікувальних грязей щедрого моря.

Жабляк – це зимовий гірськолижний сучасний курорт, має три траси різного ступеня складності.

Дуже велика частина території Чорногорії знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Її прикрашають не тільки морські пологі і гористі бертеги, озера надзвичайної краси, ще є надзвичайно красиві гори, з буйно зеленими схилами, які прикрашають гірські річки та водоспади. Така краса захоплює дух абсолютно будь-якого мандрівника. Відпочинок в Чорногорії – це відмінний варіант для всіх бажаючих провести свою відпустку серед незабутньої краси і доброзичливого народу.

Дивіться також