+38 (050) 590 29 22

Екскурсійні тури

Останнім часом, екскурсійні тури стали вибирати дуже багато туристів. Такі тури можливі не тільки по Україні, а й по різних країнах Європи, Америки, Азії і навіть Африки. Вже не потрібно морочити собі голову, щоб відкрити візу, подавати документи стопками. Біометричний закордонний паспорт – це все, що Вам потрібно. Є Автобусні тури, але і досить великою популярністю користуються екскурсійні авіа тури. Нижче приведена ​​вітрина турів, які найбільш популярні серед туристів. А ще нижче в формі пошуку екскурсійних турів, представлені абсолютно всі екскурсійні тури, всіх легальних туристичних операторів України. Використовуючи інструменти цієї форми пошуку екскурсійних турів, просто оберіть той тур який вам найбільше підходить, і зв’яжіться з нами за нашими контактами для оформлення цього туру.

Виїзди на екскурсії до Європи, частіше за все здійснюються зі Львова, Одеси, Києва, Ужгорода, Чернівців та інших близьких прикордонних міст. Із Східної України також здійснюють виїзди з Харькова та Дніпропетровська.

Вариантів автобусних турів дуже багато. Для кожного туриста можна знайти ідеальний тур. Такий великий вибір турів до Європи на вихідних, що інколи важко визначитись, куди ж все-таки поїхати. Європейські країни найкраще відвідувати весною або восени. У цей час року менше туристів і більш спиятлива погода для відвідування всіх екскурсій і прогулянок по містах. Також є екскурсійні тури з відпочнком на морі. Такі тури пропонують відвідати романтичну Францію, запальну Іспанію, захоплюючу Італію, прекрасну Грецію та інші країни які розташовані біля моря. Лижники та сноубордисти, в зимку можуть вірушити до Болгарії, Грузії, Турції на горнолижні курорти. На Новиій рік і Різдво, також є дуже цікаві тури. У цей час головні площі прикрашають різноманітні Різдв’яні ярмарки, це просто не передваємі ємоції, які кожному туристу варто відчути особисто. І це лише невеликий перелік варіантів турів.

Е автобусні тури та екскурсії для екстамалів, прихильників історії та гурманів. За тиждень подорожі можна відвідати не одну і не дві країни, подивись всі головні пам’ятки у багатьох містах.

Автобусні екскурсійні тури часто співпадають з різними подіями, які будуть проходити у тому чи іншому місті по маршруту туру. Футбольний матч, виступ світової зірки, марафон по бігу, щорічна виставка в музеї – все це можна відвідати, якщо правильно вибрати тур.

Вартість таких турів відрізняється в залежності від їх тривалості, кількість ночей, що знаходяться в турі, екскурсій, які знаходяться в програмі туру і від кількості відвідуваних країн.

Ми пропонуємо екскурсійні тури для закоханих пар, різних груп школярів, студентів, колег по роботі, та просто для звичайних окремих туристів. Вартість для групи туристів зазвичай вимагає індивідуального перерахунку для кожної групи окремо. Така вартість залежить від кількості людей у ​​групі та побажань туристів.