+38 (050) 590 29 22

Гарячі тури

Тут ви знайдете абсолютно всі гарячі тури, що є на туристичному ринку. Просто виберіть країну яка вас цікавить і все готово. Самі гарячі тури всіх туроператорів ми зібрали на нашому сайті на цій сотрінці.

Не кожному туристу вдається подбати про свой відпочинку заздалегідь. Деяким туристам робота не дає можливості вибрати та забронювати найбільш вподобаний готель за кілька місяців до вильоту. Але вихід є!

У випадках неочікуваної відпустки і спонтанного бажання відпочити існують гарячі тури. Це пакетні тури, але за меншою вартістю. Коли на літаку залишаються невикуплені місця, а виліт в найближчі дати, то туроператори роблять знижку на проживання. Для деяких турістів це як раз те, що потрібно.

Для жителів Харківської області ідеально підійдуть гарячі тури з Харкова. А для Киян – гарячі тури з Києва. Але аеропорт вильоту абсолютно не важливий. Потрібно враховувати, яка крвїна цікава туристам, різницю у вартості і зручність трансферу з Харкова до Києва. З Києва більше напрямків, за якими можна вибрати та забронювати гарячі тури. Харків пропонує гарячі путівки в такі країни, як Єгипет, Туреччина, ОАЕ, Туніс, Грузія, Чорногорія, Іспанія. З Києва вже можна вибрати екзотичні країни, як Шрі-Ланка, Тайланд, Китай, Індонезія (о. Балі) і не тільки.

До гарячих турів потрібно підходити з розумінням, що вони актуальні недовгий час і вибір готелів там набагато менше, ніж з раннього бронювання.

Купити гарячий тур потрібно швидко. Як тільки з’являється відповідна пропозиція потрібно мчати в офіс, так як ця пропозиція доступна для десятків тисяч бажаючих.

Мета гарячих турів для туроператора – це закрити невикуплені місця на літаку за допомогою зниження ціни на тур. Вибір готелів звужується. Всі кращі готелі давно в стопі (в них немає місць). Але з решти можна вибрати найкращу. З цим відмінно впораються наші менеджери. Головне – це повністю розуміти всі реалії, а не розповідати, який це готель класний. Турист повинен розуміти всі плюси і мінуси, спокійно їх зважити і прийняти рішення. В цьому випадку відпочинок вдасться.