+38 (050) 590 29 22

Гастро-тури

Подорожуйте зі смаком. Відправляйтеся в незабутню подорож в будь-який куточок світу. Гастрономічний туризм пропонує не просто відвідування ресторанів і кав’ярень. Це організована програма туру, орієнтована на справжніх гурманів. Вас проведуть в кращі місця з національною кухнею, влаштують майстер класи з їхнього приготування, розкажуть секрети приготування страв, рецепти яких передаються від матері до дочки.

Не кожна людина може в повній мірі оцінити переваги гастрономічного туризму, адже на полицях в великих супермаркетах можна знайти будь-які імпортні продукти від елементарних спецій до елітних видів ковбас і алкоголю.

Гастрономічний туризм створений для гурманів, які люблять відчути кожну нотку смаку вишуканої страви, приготованого шефом.

Існує два види гастрономічного туризму: сільський і міський. Сільський пропонує туристу покуштувати продукти, вирощені на приватних плантаціях недалеко від ресторану. Також можна взяти участь в зборі врожаю, адже все стає смачнішим, якщо інгредієнти були зібрані своїми руками. Вибираючи міської туризм туристи можуть відвідати відомі фабрики з виробництва різних видів продукції, побачити своїми очима весь процес приготування, від муки і цукру до кондитерських шедеврів.

Такий вид туризму буде цікавий справжнім поціновувачам національної кухні і високого рівня майстерності кухарів. Також тим, кому набридли звичайні екскурсії і хочеться спробувати кращі національної кухні страви і продукти, які можна знайти тільки в країні перебування. Сюди можна віднести і тих туристів, чия робота пов’язана з кулінарією і хто хоче поліпшити свою майстерність приготування страв і дізнатися нові рецепти.

Видів гастрономічних турів багато. Це і сирні тури в Голландії і Швейцарії, і винні тури в Італії, і пивні тури в Німеччині, Австрії та Чехії.

Гастрономічні тури допоможуть Вам відчути країну на смак.

Дивіться також