+38 (050) 590 29 22

Греція

Загальна інформація по Греції
Греція приваблює туристів своєю історією, неймовірними пейзажами, величезними порціями смачних страв і доброзичлівіми місцевими мешканцями.
Греція унікальна країна. Тут знайдете собі місце і бюджетний турист, запинившись у скромних апартаментах, де господар кожного ранку буде зустрічати вас з посмішкою і смачним сніданком, і турист, який цінує сервіс і обслуговування в готелях світового рівня з величезними територіяи.

Коли відпочивати в Греції?
Сезон в Греції починає з кінця квітня. Море прогріваїться з середини травня. Якщо запланувати відпочинок в Греції на початок сезону, то тут не буде багато туристів. І ви зможете відвідати всі екскурсії без дизкофорту від спеки. Ціни також дуже привабливі. Якщо для вас важливо тепле море, то найкращий час – це з початку липня. Часу для відпочинку в Греції у вас буде досить, аж до початку жовтня.

Екскурсійна програма в Греції:
– Історія та релігія зустрілися в екскурсіях у монастирях Метеори. Метеори потрібно побачити всі! Це парячі між небом і землею діючі монастирі, більш 600 метрів над рівнем моря.
– Екскурсії на острові Скіафос, Крит, Родос, Санторіни познайомлять Вас з цими перлинами Греції.
– Також турист може вибрати розважальні екскурсії, як, наприклад, прогулянка на човні з активною анімацією, де команда екіпажу буде танцювати для вас сиртакі і наливати метаксу.

Національна кухня в Греції:
Потрібно хоча б раз сходити в грецьку таверну, щоб зрозуміти що таке справжня грецька кухня.
Грецька кухня заслуговує на окрему увагу. Її потрібно обов’язково скуштувати. У Греції порції величезні. Однієї порції вистачає на двох. Обов’язково спробуйте місцеву запіканку з картоплею і баклажанами Мусаку, соус з йогурту, огірків і часнику Дзадзікі. Дуже смачне рибне Мезе.

Грецька кухня доволі проста і смачна. Головний секрет – це свіжі інгредієнти, просто підготовка та органічна продукція. Ніде в Україні Ви не зможете скуштувати такий грецький салат, як у Греції. I справа не в рецепті. Вся справа в продуктах.

Поради туристам по Греції:
– Щоб зрозуміти і відчути весь колорит Греції, потрібно покинути територію готелю, навіть якщо це найкращий готель на все включено з активною анімацією.
– Пізнавайте Грецію будь-якими доступними способами. Беріть автомобіль на прокат, замовляйте екскурсії у Вашого гіда, подорожуйте на громадському транспорті до найближчих міст, ходіть пішки, адже в Греції дійсно є що подивитися.
– Заздалегідь дізнавайтеся графік роботи об’єктів які вас цікавлять. У кожного музею, церкви, монастирі, аптеки та магазину свій особливий графік.
– Не носіть з собою великі суми грошей і оригінали документів. Найкраще взяти з собою стільки готівки, скільки плануєте витратити і захопити з собою банківську картку, яку можна буде при необхідності з легкістю заблокувати і відновити.

Дивіться також