+38 (050) 590 29 22

Індивідуальні тури

Деяких досвідчених туристів складно здивувати звичайними пакетними турами. Вони об’їздили десятки країн і хочуть нових вражень. Або ж турист в перший раз хоче поїхати в певну країну, але не хоче весь свій відпочинок сидіти на одному місці і відвідувати вже заїжджені екскурсії. Як же здивувати такого туриста і урізноманітнити його відпочинок?
Все дуже просто. Ми складемо індивідуальний тур враховуючи всі побажання туриста.
Хочете відвідати країну, куди не їздили знайомі і друзі бо туди немає чартерних рейсів?
Індивідуальні тури можна прорахувати в будь-яку точку світу.

За одну поїздку можна ночувати щоночі в новому місті, від куди зручніше добиратися до найцікавіших пам’яток. Мало того, можна почати тур в одному кінці країни, а закінчити в іншому.

Не можете визначитися яку країну відвідати: Іспанію або Францію? Наші менеджери зможуть прорахувати і це.

Від туриста потрібно лише:
– бути готовим швидко адаптуватися до зміни обстановки;
– мати сильний шлунок, щоб спробувати більше різноманітних страв;
– готовність бути на ногах і досліджувати все нові і нові місця.

До того ж потрібно розуміти, що індивідуальний тур – це не готовий пакетний тур. Менеджеру потрібно якийсь час, для того, щоб продумати маршрут туристу, прорахувати вартість готелів, трансферу, авіаквитків.

Індивідуальні тури дають унікальну можливість поїхати туди, де знімали «Орел і Решка». Погодьтеся, адже переглядаючи черговий випуск цієї передачі, хочеться об’їздити всі ці унікальні місця. Побувати в раю на Бора-Бора, підкорити вершину вулкана Ясур на острові Танна, відчути себе справжнім дикуном в джунглях і багато іншого – це все реально.

Відпочивати подобається всім, а їхати часом так не хочеться. Але і з такої ситуації знайдеться вихід. Зв’яжіться з нашим менеджером, розкажіть як Вам сподобалося валятися на пляжі, досліджувати країну на орендованому скутері, гуляти по мальовничих вуличках. Ще додайте, що хочете затриматися на тиждень. Наші менеджери зможуть організувати навіть продовження відпочинку.

Дивіться також