+38 (050) 590 29 22

Іспанія

Іспанія – це унікальна і різноманітна країна, де кожен турист знайде щось своє і привезе звідти масу незабутніх емоцій.

Для того, щоб туристам було легко орієнтуватися в аеропорту Барселони, перегляньте цю відеоінструкцію як пройти всі процедури в аеропорту, коли туристи щойно прибув на відпочинок до Іспанії:

Регіон Каталонії користується найбільшою популярністю у наших туристів. Прекрасна Барселона, різної краси ідеальні пляжі, привітні і доброзичливі іспанці-каталонці. З Каталонії можна запросто дістатися до Лазурного узбережжя Франції.

Екскурсійна програма в Іспанії:
Екскурсійні можливості Каталонії не знають границь. Це абсолютно неймовірне місце, в якому сто відсотків треба відвідати, і він обов’язково сподобається кожному туристу. Одние з таких місць є Барселона. Це місто дуже популярне і являє собою визитну карточку Каталонії. В одній Барселоні різноманітних
пам’яток культури не на один тиждень подорожей. Це і відомий парк Гюэль, і будинок Антоніо Гауді, і центральна площа Каталонії від якї відходить бульвар Ла Рамбла з магазинами відомих брендів. Звістно у жодному разі не можна пропустити храм Святої Родини, або, як його ещё називають, Саграда Фамілія, будівництво якого триває майже двісті років! У провінції Жирона обов’язково потрібно відвідати Фігерос, де розташований будинок-музей великого сюрреаліста Сальвадора Далі.
У 60 кілометрах від Барселони розміщено одне з найважливіших релігійних місць для всієї Іспанії – це Бенедиктичний монастир Монсеррат, де зберігається одна з основних релігій – Діва Марія Монсерратська, або ж Чорна Мадонна.
Для любителів екстремальних розважальних обов’язково треба відвідати Парк Авентура.

Материкова Іспанія не обмежується однією Каталонією. Наприклад Мадрид, і Андалусія, відомі своїм херосом і запальним фламенко, і Арагон із своєю неймовірною природою, і Валенсія, яка савиться своїми ріноманітними місцями.
Окремої уваги заслуговують острови Тенеріфе і Майорка. Там туристів чекає відпочинок дуже красивих пляжах і подорож по острову в пошуках неймовірних вражень.

Національна кухня Іспанії
Кожний регіон Іспанії славиться своєю унікальністю, яка виражається не тільки в пляжах і в культурних пам’ятках, а і в традиціях кухні. Національна кухня Іспанії залежить від провінцій і тому це ще один привід для того, щоб подорожувати і подивитись ще багато міст раїни. Немає продуктів і блюд, які можна попробовувати багато де. Завітавши до Іспанії потрібно обов’язково скштувати хамон, паэлью і вино. Із-за близько розташованого Средиземного моря, кухня Іспанії богата на морепродукти.

Поради туристам на відпочинку в Іспанії:
– Не носіть з собою оригінали документів, адже у випадку втрати або крадіжки, відновлення займе багато часу, якого в подорожі не завжди вистачає. Так що краще беріть із собою роздруковані копії документів.
– Не бійтеся поліції в Іспанії. У будь-якій ситуації, якщо Вам знадобитися допомога поліцейських, то сміливо звертайтеся до них.
– Якщо Ви збираєтеся багато їздити на громадському транспорті, то вигідніше купити проїзний.
– У кожному місті є ринки, на яких можна купити продукти від місцевих фермерів, адже ціна і якість краща там ніж в магазинах.
– Безкоштовний інтернет є в готелях, ресторанах, барах, але він повільний. За швидкий інтернет потрібно буде заплатити чималі гроші. Якщо Вам все-таки потрібен швидкісний інтернет, то краще підключіть собі роумінг, або готуйтеся витратитися на місцевого оперетор мобільного зв’язку.
⁃ По Іспанії потрібно їздити з міста в місто і знаходити нові і незнайомі місця з красивими дикими пляжами і вуличками з внутрішніми двориками – пассіо.
⁃ Не потрібно брати All Inclusive в Іспанії. Візьміть тільки сніданки, на край-випадок вечері. Не бійтеся куштувати місцеву кухню.
⁃ Цигарки коштують близько 5 євро за пачку. Куріння не так поширене, держава намагається зменшити відсоток курців. Тому, якщо Ви курите, беріть сигарети з собою, в іншому випадку їх можна буде купити тільки в спеціалізованих магазинах, які не працюють у неділю і в сієсту (приблизно з першої до п’ятої години вечора).

Дивіться також