+38 (050) 590 29 22

Країни

Греція

Тури від €369

Країна, де яскраве сонце зігріває жителів круглий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин.

Домінікана

Тури від 1239$

Благодатний край, що розкинувся на сході острова Гаїті у оточенні хвиль Карибського моря. Славиться дуже чистим морем і пляжами з білого піску.

Єгипет

Тури від 315$

Це батьківщина однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури.

Іспанія

Тури від €371

Країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір, країна божевільних геніїв і відкритого, веселого народу.

Індія

Тури від 808$

Пориньте в цю казкову атмосферу, вдихніть аромат квітів, спецій і пахощів, відчуйте ніжний смак солодких тропічних фруктів.

Мальдіви

Тури від 976$

Це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи.

ОАЕ

Тури від 398$

Розпечена пустеля межує з прохолодою океану, суперсучасні мегаполіси знаходяться в безпосередній близькості від стародавніх руїн.

Чорногорія

Тури від 555€

Затишна Чорногорія – це недорогий і якісний пляжний відпочинок на Адріатиці, православні монастирі та середньовічні пам’ятки.

Шрі-Ланка

Тури від 487$

Відома національними парками і релігійно-історичними пам’ятниками буддизму. Все це поєднується з  високим рівнем обслуговування.