+38 (050) 590 29 22

Круїзи

Сучасні круїзні лайнери вражають своїми розмірами. Це величезне судно, довжину якого можна прирівняти до трьох футбольних полів, а висоту – до 20ти-поверхової будівлі.

Уявіть собі, що Турецьку п’ятірку спустили на воду. Це і буде круїзний лайнер. На борту можна знайти ціле місто з головним променадом, кафе і ресторанами, магазинами одягу і парком. Сам парк на кораблі у відкритому морі просто вражає. Тут можна знайти затишні алеї, тисячі видів дерев і квітів. А доповнюють цю атмосферу звуки співу птахів.

Програма круїзних турів різноманітна і насичена. Кожен день нове місто-курорт зі своїми красивими пляжами. Також є дні в морі, коли лайнер не прибуває в порт. У такі дні туристи можуть повністю вивчити свій лайнер. Це високотехнологічний готель. На кожній палубі є електронне табло, де Ви можете знайти найближчий маршрут до своєї каюти і знайти розклад розважальної програми. На таких лайнерах проходять різного роду заходи. Можна сходити на мюзикл, потанцювати під треки різних десятиліть, покататися на ковзанах, подивитися циркове шоу, пошопилась у всіляких бутіках і багато іншого.
Не можна обійти харчування на борту. На борт лайнера тоннами завантажують продукти для того, щоб порадувати навіть найвибагливішого гурмана. На борту стільки ресторанів, кав’ярень, закусочних, що обійти все можна просто не встигнути.
Для любителів спорту на лайнері є тренажерний зал, бігова доріжка, прокладена вздовж палуби, спортивні майданчики для гри в баскетбол і теніс.
Дітьми ж буде займатися команда аніматорів. Міні-клуби на борту приймають дітей від 6-ти місяців до 17 років.

Ще один важливий плюс круїзів. Не варто боятися морської хвороби.
Будь-який сучасний лайнер оснащений стабілізатором качки. Відчуття на кораблі ніби стоїш на місці. Через великий розмір лайнера – коливання мінімальні. А хто все одно переживає, то всюди на борту є таблетки від захитування в вазочках.

Дивіться також