+38 (050) 590 29 22

Навчання за кордоном

Перед випускниками шкіл та університетів стоїть непростий вибір, де здобувати освіту. При виборі освіти звертають увагу не тільки на ВНЗ, а й на країну навчання. Українські студенти можуть отримати дипломи в США, Канаді та країнах ЄС.

Для навчання за кордоном потрібно завзятість, готовність долати труднощі в чужій країні. Важливо знання мови на рівні вище середнього. Викладачі не вестимуть пари російською. Це означає, що вміти вільно володіти мовою відмінно допоможе в навчанні і в майбутньому.

Навчаючись в іншій країні можна завести безліч знайомств і з університету, і з сусідами по гуртожитку. Набагато простіше освоїти мову, постійно спілкуючись з його носіями. Нові друзі розкажуть про найбільш топовиі не туристичниі місця у містах, про місцеві традиції та особливості культури.

Бонусом додається стажування в провідних компаніях з перспективою подальшого працевлаштування.

У кожній країні своя система освіти зі своїми унікальними особливостями. Це стосується і нових технологій, які використовуються при навчанні: планшети, «розумні» дошки, ліцензійне програмне забезпечення та багато іншого.

Але є і недоліки в такому навчанні. Мовний бар’єр і брак мовних знань дуже ускладнює весь процес навчання. Викладачі старатются йти назустріч іноземному студентові, але не у кожного є вільний час. Вони дуже цінують свій час, тому можуть позайматися зі студентом додатково, але не за безкоштовно.

Деякі студенти в Україні розриваються між навчанням і роботою, щоб її оплатити. В іншій країні все ще жорсткіше.

Навчання в зарубіжних універах має на увазі дотримання всіх правил і відвідування занять. Така сувора дисципліна дуже допомагає, адже студенти дійсно отримують знання.

Навчання за кордоном доступне кожному студенту. Важливо добре здати всі іспити і подати заявки на гранти від університету. Так можна значно заощадити на навчанні.

Переїжджаючи в іншу країну, хоч і на час, багато сумують за батькам і старим друзям, які залишилися в Україні. Ностальгія часом накочує так сильно, що вчитися і зовсім не хочеться. Думками студенти всі вдома, в спогадах. Але не потрібно сумувати. Є канікули, коли можна повернутися до сім’ї, і відеозв’язок по Скайпу.

Замислюєтеся про навчання за кордоном? Наші менеджери проконсультують з усіх питань і підберуть ту програму навчання, яка влаштує і студента і батьків.

Дивіться також