+38 (050) 590 29 22

ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати – це по істині справжня східна казка! Відпочинок в ОАЕ – це неймовірна подія для кожної людини.

Для того щоб туристам було легко орієнтуватися в аеропорту Шарджа, ми підготували детальну відеоінструкцію як пройти всі процедури в тому числі і паспортний контроль в аеропорту, коли туристи тільки прилетіли на відпочинок в ОАЕ:

Дивлячись на чудеса емірат Ви спочатку просто не повірите своїм очам, а після відпочинку тут, перестаєте дивуватися всьому. Гірськолижний курорт посеред пустелі, будівлі вище хмар, або острова, які виростають прямо з моря і здається, що будь-які найсміливіші фантазії і мрії тут стають реальністю. ОАЕ не перестає нас дивувати. І не дарма його синонімом заслужено є слово «самий». Захоплююча дух вежа Бурдж Халіфа, з якою не порівняється по висоті жодна будівля в світі. Найвищий і єдиний в світі готель 7 * Бурдж-ель-Араб. Самий величезний в світі аеропорт. Найбільший на нашій планеті штучно створений острів Пальма Джумейра, який видно навіть з космосу … Ця неповторна країна готова здивувати Вас ще багатьма іншими рукотворними і природними чудесами. Що й казати, адже ОАЕ – одна з найбагатших країн завдяки величезним покладів в своїх надрах чорного золота під назвою нафту. Доходи від продажу цих природних багатств дозволяють створювати високий рівень розвитку країни. Від розкоші і архітектури готелів ОАЕ просто захоплює дух. Тут можна дуже вигідно придбати золоті вироби, килими, хутра та одяг кращих дизайнерів і марок.

Віросповідання більшої частини місцевого населення, а саме мусульманство, диктує їм спосіб життя. Відпочиваючи в ОАЕ туристи повинні знати основні правила і заборони цієї країни і дотримуватися їх.

Відвідувати країну комфортніше всього з жовтня по травень. Сонячна погода радує око жителів цієї чудової країни круглий рік. Дощі тут – велика рідкість.

Дивіться також