+38 (050) 590 29 22

Єгипет

Відпочинок в Єгипті. Єгипет, є найпопулярнішим, доступним туристичним напрямком, і безумовно ніяких сумнівів бути не може, адже Єгипет — це гостинна країна цілорічного літа і чудового Червоного моря з недоторканими кораловими рифами. Крім цього Єгипет насичений безліччю історичних цінностей, знаходяться вони в Каїрі, Луксорі та Асуані. І звичайно ж Єгипет славиться своїм достатком готелів від найпростіших бюджетних готелів до готелів VIP класу.

Для того щоб туристам було легко орієнтуватися в аеропорту Шарм ель шейха, ми підготували детальну відеоінструкцію як пройти всі процедури в аеропорту, коли туристи тільки прилетіли на відпочинок в Єгипті. У відео ви дізнаєтеся як виглядає трансфер від літака до терміналу аеропорту, де в аеропорту брати міграційну карту, як виглядає паспортний контроль в аеропорту Шарм ель шейх, як виглядає зал де туристи отримують свій багаж, де купити місцеву сім карту мобільного зв’язку, де в аеропорту Шарм ель Шейха гід зустрічає туристів, як пройти до автобуса, який везе туристів від аеропорту Шарм ель Шейх до готелю:

Правила в’їзду. Віза до Єгипту
Громадянам України, що б відвідати Єгипет з туристичною метою, потрібно буде придбати по прильоту візу. Це можна зробити в аеропортах Шарм Ель Шейха, Хургади або Таби. Зверніть увагу на те що, якщо Ви прибуваєте в аеропорт Каїра, то візу необхідно оформляти наперед.

Вартість туристичної візи Єгипту, яку потрібно сплатити в аеропорту Шарм Ель Шейха, Хургади або Таби становитиме 25 доларів, термін перебування за даною візою становить 1 місяць.
Дітям до 18 років, якщо вони вписані в паспорт батьків купувати візу не потрібно.
За порушення візового режиму, влада цієї країни може накласти штраф, а також винести обмеження на відвідування країни.
Для туристів відпочиваючих на курорті Шарм Ель Шейх, що розташований на Синайському півострові, є можливість не купувати туристичну візу Єгипту, якщо вони не будуть залишати Синайській півострів. Для цього на паспортному контролі туристу потрібно сказати Only Sinai, і тоді Вам поставлять безкоштовну Синайську візу.

Документи для проходження кордону і відкриття Єгипетської візи:
— Закордонний паспорт, дія якого має бути не менше 6 місяців після закінчення туру, але в деяких випадках можна їхати з паспортом дія якого становить 3 місяці з дати повернення з Єгипту.
— Імміграційна картка, яку Ви отримаєте у гіда приймаючої сторони.
— Туристичний ваучер.

Валюта Єгипту
Національною грошовою одиницею країни є єгипетський фунт (LE). 1 фунт дорівнює 100 піастрам.

Де обміняти гроші?
Обмін валюти в готелі — самий не вигідний варіант, тому що тут найбільший відсоток комісії. Та не поспішайте міняти надто багато грошей. Практично скрізь Ви можете розплатитися доларами. Наприклад більшість наших туристів міняють тільки невелику суму доларів, яку витрачають в основному тільки на проїзд в громадському транспорті. А за всі інші покупки розплачуються доларами.

Пам’ятки Єгипту:
Піраміди Гізи
Луксор
Карнак
Рас-Мохаммед
Асуанська гребля
Гора Моїсея і монастир Св. Катерини на горі Синай.
Олександрія
Музей парфумерії
Храм Рамзеса II в Абу-Сімбелі
Храм Нефертарі в Абу-Сімбелі
Храм Карнака
Єгипетський національний музей
Кольоровий каньйон
Острів Елефантіна
Храм Хатчепсут
Гробниця Тутанхамона в долині фараонів
Палац «1000 і одна ніч»
Гробниця Сеті I в долині фараонів

Клімат і погода в Єгипті.
Клімат — пустельний.
Середньорічна температура + 20С.
Дощі — майже не буває.
Купальний сезон — круглі рік.
Температура води в Червоного моря навіть взимку не опускається нижче + 20С.
Влітку температура води Червоного моря, може досягати +30.
Самий жаркий час — липень і серпень.
Взимку і навесні — підвищена вітряність, часто дмуть сухі гарячі вітри хамсин

Дивіться також