+38 (050) 590 29 22

Індія

Загальна інформація по Індії
Індія – це країна, яка рік за роком стає все більш популярною. Індія приваблює своїм неповторним колоритом, який може зачарувати будь-якого туриста.
Індія ділиться на штати і найпопулярнішим є Гоа. Широкі піщані пляжі на березі Індійського океану, мабуть, головна визначна пам’ятка Гоа, але далеко не єдина.У Гоа існує величезна кількість історичних особливостей і велика кількість пам’яток архітектури, таких як старі католицькі і індуїстські храми.
Ще одним штатом, куди варто вирушити туристам, є Керала.Тут насичена екскурсійна програма, незаймана природа, той самий індійський колорит. Тут можна відчути життя, як вона є.

Що можна побачити в Індії?
Все залежить від того, з якою метою турист хоче відвідати цю країну. Їхати в Індію лише за пляжним відпочинком не логічно, тому що країна дає набагато більше можливостей для різноманітного відпочинку. Туристи, які хочуть розважитися, також знайдуть, чим тут зайнятися. Таким туристам переважно їхати на північ штату Гоа, але й на Півдні можна знайти собі заняття до душі. Північна частина Гоа більше тусовочная, а Південна – не така багатолюдна і більше підійде для сімейного відпочинку з дітьми.
Найвідоміша екскурсійна програма — Золотий трикутник, яка починається з Делі і включає три міста: Делі, Агра і Джайпур.
Агра — це місто зі списку ЮНЕСКО, де туристів як магнітом притягує відомий Тадж-Махал. Мумбаї — найбільший промисловий мегаполіс країни, який всі знають, як центр кіно в Індії — Боллівуд. Штат Карнатака — це не туристичний штат, де можна побачити, як живуть місцеві жителі поза туристичних місць.

Національна кухня Індії, яка вона?
Основою індійської кухні є рис. Він тут як хліб і подається практично до всіх страв. Варто спробувати місцеві мідії, креветки і кальмари. З солодкого популярні горіхи в солодкому сиропі, печиво, просахаренное тісто, фрукти, морозиво, цукерки з горіхів кешью.

Корисні поради туристам по Індії
Зовсім не важливо, в якій частині Гоа живуть туристи, але вони просто зобов’язані покинути територію готелю і відправитися на пошуки кращих напівпустельних пляжів. Цьому є вагома причина, адже широкі піщані пляжі з пологим заходом і приголомшливими пейзажами варті того.
Також туристи можуть відправитися на рибалку, поплавати з маскою на найближчих островах.

Обов’язково регулюйте рівень гостроти, адже практично в усі страви додають багато спецій, в тому числі і перець. Останнім часом в Індії навчилися адаптувати їжу під туристів, але обережність не завадить.

Уважно ставтеся до гігієни. Мийте руки частіше і користуйтеся антисептиком. Не пийте воду з під крану і не мийтев в ній фрукти і овочі. Краще обдайте їх окропом. Купуйте мінеральну бутильовану воду для того, щоб її пити і чистити зуби.

Побачивши жебраків, не слід давати їм гроші, адже так Ви приверните їх увагу та від них буде важко звільнитися.

Дивіться також