+38 (050) 590 29 22

Тури Україною

Тури по Україні набирають популярність з кожним роком, тому кількість пропозицій для неймовірних подорожей стало дуже багато!

Не варто спрямовувати увагу тільки на подорожі за кордон, тому що в Україні є на що подивитись. Історія нашої країни входить своїм корінням далеко в минуле. Вибираючи тури по Україні, можно поглянути на церкви, маєтки, фортеці, монастирі побудовані в далеких минулих віках. Також можливо помилуватись нашою рідною природою, і поїхати абсолютно в унікальних місцях. В Україні є пустеля недалеко від Херсона, вимитий Дністром каньйон, гіпсова сніжна печера на Тернопольщині, причудливиі скелі, навіть в Європі не має таких аналогів, Тунель закоханих на Волині. І це далеко не все!

Можно вибирати пакетні тури по Україні з відпочинком на морі. Для тих хто захоплюється єкстримом, пропонуються пакетні тури в Карпати. Але тури в західну частину країни все одно залишаютья самими улюбленими у наших туристів.
Західна Україна зібрала в собі культуру різних народів. Замки, фортеці, музеї та нестандартні будинки — це маленька частина того, що можна поглянути. Кращими містами для того, щоб провести вихідні, вважають Львов, Камянець-Подольський, Чернівці.
Карпати відомі своєю недоторканою природою. Тут знайдуться розваги для любого туриста. Самі активні можуть поїхати зимою в Буковель і покататися на лижах і сноубордах. Бажаючим оздоровитись в чистій мінеральній воді, відмінно підійдуть курорти Трускавець, Моршин і Східниця.

Тури по Україні організовуються з Харькова, Києва, Львова та інших великих міст. Такі тури є на різну тривалість. Майже у кожному з них є екскурсії, послуги гідів, трансфер, страховка, тому вартість турів може дуже відрізнятись, і мати багато варвантів. В цьому є багато переваг, тому що кожен турист може вибрати підходящий собі тур в межах свого бюджету і дат. В усьому, цьому допоможіть туристу наші менеджери, які відкриють перед Вами двері у рідину країну!

Дивіться також