+38 (050) 590 29 22

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка – це унікальний казковий острів цілорічного літа і романтики, кокосових пальм і національних парків, первозданної природи і перетину світових повітряно – морських маршрутів. Острів, колись називався Цейлоном, є справжнім туристичним раєм! Назва «Благословенна земля» Шрі-Ланка отримала завдяки нескінченним золотим пляжам, буйним тропічним лісам, горам і інтригуючим стародавнім містам, що зберігають таємниці минулих цивілізацій.

Культура і стародавня архітектура острова налічує кілька тисячоліть. Свої сліди в ній залишили колонізації такими державами як Португалія, Голландія, а потім і Британія. Тут знаходяться 7 з 130 історичних цінностей ЮНЕСКО. Саме на тутешніх схилах гір розташовані усіма відомі цейлонський чайні плантації. А свята, карнавали і фестивалі, які проходять на острові, розвеселять абсолютно будь-якого туриста. Уже багато століть Шрі-Ланка є світовим центром буддизму. Саме з цього на її землях було зведено безліч пам’ятників цієї світової релігії і буддійських храмів. А ланкійці – один з найбільш дружніх, доброзичливих і привітних народів.

Відпочинок в Шрі – Ланці може задовольнити будь-які Ваші потреби та побажання: від економних до непристойно розкішних, від пляжного релаксу до насиченої тривалої екскурсійної програми. Саме з цього багато мандрівників прагнуть провести свій відпочинок в Шрі – Ланці.

Дивіться також