+38 (050) 590 29 22

Скасування поїздки з будь-якої причини

Це унікальний продукт, створений Центральним офісом мережі “Поїхали з нами”. Оформивши дану ПОСЛУГУ при підписанні договору, турист отримує право відмовитися від туру з будь-якої причини (захворів, не дали відпустку, змінилися плани, зіпсувався настрій, просто “НЕХОЧУ” і т.п.). При цьому Центральний офіс “Поїхали з нами” поверне туристу НЕ МЕНШ 80% вартості туру, навіть якщо Туроператор виставляє туристу 100% штраф. Іншими словами, розмір відшкодування понесених втрат Туроператору за ануляцію складе для туриста не більше 20% вартості туру.

Вартість ПОСЛУГИ = 3% від вартості туру за договором (незалежно від дати початку туру).

Відмовитися від туру з доданою ПОСЛУГОЮ турист може у будь-який час якщо він не зміг скористатися туром (в тому числі в день туру). Якщо турист проспав або не встиг на свій рейс, або він не впевнений чи випустять його прикордонники з України (якщо наприклад у подружжя закордонний паспорт на старе прізвище, або є борги по комуналці / аліментах / судових рішень), або прилетів в країну відпочинку але його не впускають і депортують (як іноді буває з турами в Ізраїль) – дана ПОСЛУГА також діє і туристу буде повернуто 80% вартості туру.

Деякі туристи шукають відмовні тури, неспроста вони шукають ці відмови тури, тому що знають, як правило якщо у турстів не виходить відправитися на свій відпочинок, то скасувати тур без відшкодування Туроператору понесених витрат за ануляцію туру практично не можливо, і при такій відмові найчастіше Туроператор нічого не повертає. Але іноді допускає перепродаж купленого туру іншим туристам. Але тут виникає друге питання, як швидко продати такий тур? Відповідь тільки одна – скинути вартість на тур. В основному це приблизно 50% вартості туру яку втрачають туристи якщо їм доводиться відмовлятися від туру, а іноді якщо дати дуже близькі – можливо і взагалі не продати такий тур, і втратити всю вартість туру.

З нашою послугою Скасування поїздки з будь-якої причини, туристи повністю вирішують це питання, і можуть не про що не турбуватися.

Якщо турист оформив дану послугу, йому тільки потрібно написати заяву що б скористатися цією послугою. Ніяких документів, довідок, пояснень та іншого туристу збирати і надавати не потрібно.

Дивіться також