+38 (050) 590 29 22

Страхування

Вирушаючи за кордон важливо не тільки забронювати готель, купити квитки на літак і зібрати валізу, а й вибрати надійну страхову компанію.

В іншій країні медицина відрізняється від Української та сервісом і цінами. У разі потреби надання медичної допомоги при відсутності дійсної страховки можно заплатити за лікування чимало грошей.

Так що надійне страхування – це гарант спокою і економії грошей.
В основі вибору страхової компанії повинні лежати надійність і офіційність. Тільки не варто економити на страховці і купувати фіктивний страховий поліс. Таке страхування не захистить Вас і Ваші гроші при нещасному випадку.

При виборі страховки варто орієнтуватися на вид відпочинку. Для пасивного відпочинку рекомендується вибирати страхові поліси зі страховою сумою від 30 000 USD. Для активного відпочинку така страховка не підійде. Оформляти страховку потрібно саме під тип відпочинку. Активний відпочинок включає в себе занурення з аквалангом, катання на квадроциклах, керування автомобілем і багато іншого. Така страховка зазвичай в 1,5-3 рази дорожче, так як ризики отримати травму підвищуються.

Перед покупкою страхового поліса ретельно вивчіть ризики, які покриваються страховкою. А то, що страховка не покриває, потрібно уточнити докладніше. До групи непокриваемих ризиків відносять хронічні захворювання, алергії, вагітність, стоматологія та інше.

При виникненні страхового випадку потрібно обов’язково зв’язатися з Вашою страховою компанією за номером, що вказаний на полісі. Розкажіть що сталося і повідомте наступну інформацію: Ваше повне ім’я, номер мобільного телефону і де Ви перебуваєте. Дайте відповідь на всі питання від диспетчера. Далі будуть організовані послуги, які передбачені полісом, і їх оплата. Залежно від ситуації будуть надано медичну допомогу та перевезення пацієнта до лікарні.

Отримані і видані документи і довідки від лікарів обов’язково зберігайте. До них відносяться:
⁃ оригінали довідок-рахунків;
⁃ оригінали рецептів, які виписав лікар
⁃ оригінали різних напрямків на обстеження і рахунків за їх оплату;
⁃ підтвердження оплати лікування, медикаментів та інших послуг.

У нашому офісі Ви можете оформити страховий поліс для подорожей за кордон.

Дивіться також