+38 (050) 590 29 22

Тури Вихідного Дня

Провести вихідні далеко від дому – це відмінна ідея розвіятись і урізноманітнити своє життя. Вам набридли вихідні в повному місті і виїзди на природу також приїлися? Тури вихідного дня стануть у пригоді тим, хто шукає нових емоцій на коротку тривалість.

Ніяка робота не завадить організувати тур на один день. За цей короткий проміжок часу можна відвідати всі найцікавіші пам’ятки будь-якого міста України. Наша країна сповнена сюрпризів. У самому Харкові багато можливостей провести вихідні з користю. Дізнайтеся історію міста, навідатися на ферму равликів, відвідайте Аеропорт і Залізничне депо. Гурманам будуть цікаві гастрономічні тури по Харкову, а прихильникам моди розкажуть історію місцевої моди і проведуть по кращим бутіках.

Наш край сповнений унікальних місць, про які багато хто навіть не здогадуються. За якихось пів дня можна подивитися старовинні садиби в Шарівці, Старому Мерчику, Люботині і селах, неподалік від Харкова.

Тури вихідного дня не обмежуються Україною. Можна за кілька днів дізнатися історію Відня, прогулятися по вуличках Будапешту, відвідати красуню Прагу і не тільки! Беріть свої валізи, влаштовуйтеся зручніше в великих комфортабельних автобусах і вперед назустріч пригодам зі Львова, Києва, Одеси, Ужгорода, Харкова та інших великих міст України.
А тим, хто любить подорожувати на літаку, доступні тури вихідного дня до Франції, Чехії, Австрії, Італії, Іспанії, Туреччини і ще в безліч інших країн.

Тури вихідного дня доступні кожному. Такі тури можуть вибрати колеги по роботі для проведення корпоративу. Таке спільне проведення часу об’єднує колектив і допомагає працівникам пізнати один одного трохи краще.
Школярі ж можуть поїхати на острів Хортиця і дізнатися багато цікавого про життя козаків на Січі. А для самих допитливих є екскурсія До столиці гетьманів – Батурин.
У Черкаській області розташовано село Моринці, де наші гіди розкажуть школярам про дитинство великого поета – Тараса Шевченка.

Сім’ї можуть вибрати один з турів вихідного дня, щоб провести час разом, адже через роботу і домашніх клопотів іноді так не вистачає часу для рідних і близьких.

Вибрати відповідний тур зовсім не складно, навіть якщо Ви не знаєте, куди хочете поїхати. Потрібно зібратися з думками, зателефонувати нашим менеджерам, а краще прийти до нас в офіс і розповісти про Ваше бажання познайомитися з Європою. Це все нескладні кроки, які потрібно зробити, щоб організувати тур вихідного дня.

Дивіться також