+38 (050) 590 29 22

Весільні тури

Прекрасний захід, шум моря, кохана людина поруч, який клянеться в любові до кінця свого життя, що ще потрібно для щастя?
В Україні безліч місць для проведення весільної церемонії. Заміські будинки в Карпатах, кращі готелі біля Чорного моря, заміські клуби зі СПА-центрами і гольф-полями. А тепер представте білий пісок Шрі-Ланнки, високі пальми Домінікани, неймовірного кольору воду Карибського басейну. Хочете провести своє весілля в одному з цих місць?

Будь-яка пара закоханих може провести весільну церемонію далеко від України і вибір країни проведення цієї світлої події не обмежений. Майбутні молодята вільні вибирати місце, де буде проходити весільна церемонія. Відчуйте себе королем і королевою в стародавньому средневекомом замку і зіграйте весілля в кращих королівських традиціях. Відчуйте екзотику і місцевий колорит Шрі-Ланки, Індонзіі і Домінікани, вибравши церемонії в традиційному стилі в національних костюмах з танцями і розвагами.

Повністю організовані церемонії в, і за межами готелів Туреччини, Єгипту, Індонезії (о. Балі), Мальдів, Домінікани, Кіпру.

В Європі також знають, як відсвяткувати стримано і красиво. Для пар пропонуються неймовірної краси пейзажі з вілл в Албанії, Італії, Чорногорії. Величезна вілла буде в розпорядженні молодят і сім’ї, і друзів.

Для весільної церемонії потрібно вибрати ідеальне місце в країні мрії. Всю решту організацію візьмуть на себе професіонали. Вони подбають про оформлення входів, квіткове оформлення, святкове меню, запросять кращих стилістів і фотографів.

Довірте професіоналам одне з найзначніших моментів у вашому житті і цей день залишиться в пам’яті на довгі роки.

Дивіться також