+38 (050) 590 29 22

Візова підтримка

Континенти відкриті допитливим мандрівникам. Для громадян України можливість відвідати країну мрії ставати здійсненним завдяки безвізовому режиму. Південна і Північна Америка, Європа, Азія і Африка стали ближче і доступніше. Ті, хто стежить за останніми новинами, знають, що в 2019 році до списку безвізових країн додали Колумбію.

І все ж, для виїзду за кордон туристам потрібно заздалегідь ознайомитися з візовими правилами країни, в яку буде здійснена поїздка.

У кожній країні свої унікальні умови візового режиму. Найзручніше летіти відпочивати в країни, де віза не потрібна. Такі країни як Єгипет і Туреччина користуються популярністю не тільки через свій сервіс і системи харчування “All inclusive”, а ще й через можливість в’їзду за звичайним закордонним паспортом.

Наявність біометричного паспорта спрощує поїздки в країни Шенгенської угоди. Все що потрібно туристу – це мати вищезгаданий паспорт.

За біометричного паспорту турист може побувати в самому знаиенитому місті Іспанії – в Барселоні, побачити Пізанську вежу в Італії, дочекатися пізнього вечора і подивитися на вогні Ейфелевої вежі у Франції, доторкнутися до давньої історії в Афінах, пройти через Брандербургскі ворота в Берліні, піти скупатися вранці на Ніссі Біч, а ввечері відірватися на кращі дискотеки Кіпру в Айя-Напі.

Також не потрібна віза для того, щоб спробувати найдоступніші за ціною морепродукти в Албанії і погуляти вуличками старого Будви в Чорногорії. У Південній Америці без оформлення візи можна побачити просто неймовірний водоспад Ігуасу в Аргентині, взяти участь в Бразильському карнавалі, подивитися, як вирощують всіма улюблену каву в Колумбії.
Без візи в Північній Америці турист може відправитися в провінцію Баваро, де знаходяться кращі пляжі Домінікани, і відвідати батьківщину Боба Марлі – Ямайку.

Для поїздки в Білорусію і Росію не потрібно мати закордонний паспорт. Досить “внутрішнього” паспорта громадянина України старого зразка.

Електронну візу можна оформити через інтернет, для того, щоб побачити головні пам’ятки Індії, відчути місцевий колорит в Мексиці і поїхати на сафарі в Австралії.

Отримавши візу в аеропорту, турист без проблем може відвідати стародавні храми Ангкора в Камбоджі, насолодитися пляжним відпочинком і високим сервісом на Мальдівах і Шрі-Ланці, відкрити для себе зовсім інший Єгипет, поїхавши в Каїр і Луксор з Хургади.

В усі інші країни потрібна віза. Відкриття візи вимагає збору ряду документів. Плюс для отримання візи, в деяких віпадках вимагають пройти особисту співбесіду в Консульстві. Звертайтеся по нашим контактам і ми допоможемо у всіх питаннях пов’язаних з процесом збору документів і підготовки до співбесіди. Ми відповімо на всі питання, що стосуються отримання візи. Також ми зможемо заздалегідь оцінити ймовірність відмови в отриманні візи і як її уникнути.

Дивіться також